BiZBiZe CaFe FORUM
Hoş Geldiniz....

Forumda İyi Vakitler Geçirirsiniz Umarım...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

SİTEMİZDEN DAHA İYİ BİR YARDIM DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ
...LÜTFEN ÜYE OLUN....
((( -->> BiZeBiZe _ CaFe <<-- )))
BiZBiZe CaFe FORUM
Hoş Geldiniz....

Forumda İyi Vakitler Geçirirsiniz Umarım...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

SİTEMİZDEN DAHA İYİ BİR YARDIM DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ
...LÜTFEN ÜYE OLUN....
((( -->> BiZeBiZe _ CaFe <<-- )))
BiZBiZe CaFe FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiZBiZe CaFe FORUM

bildiklerimizi paylasalim paylasdikca cogalir. ( BiZBiZe CaFe )

AnasayfaAnasayfa  -RADYO SOHBET--RADYO SOHBET-  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» GENERALS CLAN FORUM
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 6:33 pm tarafından eyup51

» 1gb Flash Belleği 2gb yapma
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 12:25 pm tarafından eyup51

» CV ÖRNEKLERİ
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 4:46 pm tarafından eyup51

» DENEMEEEEEEEEEEE
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 10:20 am tarafından Mehmet PEKCAN

» 3G Çok Yakında
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:46 pm tarafından forumtiryaki

» slm
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:40 pm tarafından forumtiryaki

» GSMDEVİ FORUM SİTESİ
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 8:45 pm tarafından Misafir

» Teknik Servis Araç Kiti [ 650 Mb ], 40 Katılımsız Program - 8 Ekstra Araç - 30 Driver (( FULLLLLLL )) MUTLAKA BAKIN BAKMAYAN PISMAN OLUYOR
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:10 pm tarafından eyup51

» Komik Spor Olayları...
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:57 pm tarafından merwee_thecrow

» Korku Tüneli...
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:55 pm tarafından merwee_thecrow

» Göktelenin Boyu...
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:53 pm tarafından merwee_thecrow

» CENNET VE CEHENNEM...
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:51 pm tarafından merwee_thecrow

» Babaya mektup..
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:49 pm tarafından merwee_thecrow

» En Sinir Bozucu 50 şey..
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:46 pm tarafından merwee_thecrow

» pc nizi Tüm virüsLerden kurtarın bence bu kaçmaz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 3:02 pm tarafından eyup51

» >- İLGİNÇ & GERÇEL OLAYLAR -<
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:54 pm tarafından eyup51

» >- GARİP BİLGİLER -<
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:51 pm tarafından eyup51

» 5+1 Ses Kalitesi
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:18 am tarafından eyup51

» >- DERE OTU -<
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 10:45 am tarafından eyup51

» çocuklarınızın günlük bilgisayar kullanım süresini ayarlayın
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 1:35 pm tarafından eyup51

En Çok İndirilenler

Windows Live Messenger 8.5

Windows Live Messenger 8.1 

Windows Live Messenger 2009

Çoklu Msn Açma ( Multi Msn ) 

Winamp 5.541

Adobe Flash Player 10.0.12.36

Mozilla Firefox 3.0.5

Internet Explorer 7 

Windows Media Player 11

Google Earth 4.3

WinRAR 3.80

Nero 9.2.6.0 

LimeWire 4.18.8 

Klip TV 

nod32 antivirüs

Kaspersky Anti-Virus 2009 (8.0.0.357) 

Adobe Flash Player 10.0.12.36

Java Runtime Environment Version 6 Update 11

DAEMON Tools Lite 4.30.3

Sık Kullanılanlara Ekle

eXTReMe Tracker

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü

YazarMesaj
eyup51
BiZBiZe_CaFe
BiZBiZe_CaFe
eyup51

Erkek
BURCU : Terazi
DOĞUM TARİHİ : 08/10/90
İŞ & HOBİLER : BİLGİSAYAR, TELEFON, WEB,PC TEKNİK DESTEK,MÜZİK,DJ,ŞİİR YAZARIM, BESTE, vs.....
LAKAP : BiZBiZe_CaFe
TUTDUĞUM TAKIM : Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Galatasaray7tple2
RUH HALİ : BiZBiZe_CaFe

Bilgiler
Başarı Puanı:
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Img_left100/100Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Img_left100/100Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Empty_bar_bleue  (100/100)

Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Empty
MesajKonu: Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü   Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 5:59 am

Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölümlemeresimli anlatım

İlk önce sıfır hdd üzerindeki işlemlere bakacağız yeni sistem yada yeni hdd ye sistem kurulması hdd bölümleme
Burada anlatılanlar boot cd niz varsayılarak anlatılmıştır.

Disketle kurulum için buraya bakınız ve buraya bunları yapmak içinde xp cd niz olması gerekmektedir.

Öncelikle bilgisayarınızın açılışını cdrom olarak ayaylamamız gerekiyor onun için biosa girerek açılış önceliğini cdrom yapacagız yada biosunuz boot menüyü destekliyorsa (açılış ta yazar F12 gibi ) direk oradan da ayarlayabiliriz.

Biosa göre değişmekle birlikte delete yada f2 olabilir açılış ekranında yazar biosa nasıl girileceği
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü SOYO-KT400-BIOS-Post
Biosa girdikten sonra boot bölümü oradan birinci boot sürücüyü cdrom yapıyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Biosbootmenoa0
F 10 la kaydederek çıkıyoruz

Bilgisayarımız cd den başlıyor ve cd den ön yükleme için bir tuşa basınız
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Cddennyklemeij6
Kuruluma geçiyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Windowskurulumu1vf5
Devam etmek için Enter tuşuna basıyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Windowskurulumuxy6
Lisans sözleşmesi F8 e basarak devam ediyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Windowskurulumu2fs2
En önemli bölüm burası burası hdd nizin tek yada birden fazla parça olmasına karar vererek formatlanması bölümü

Ben genelde hdd mi iki parçaya ayırırım ilk parça sistem C:
Diğer parça ise yedek lazım olan programlarım resimlerim vs vs buraya koyarak saklarım sistem çökse bile C: format atarım ve D: sağlam kalır

Alttaki resimde de görüldüğü gibi hdd nizin boyutları gözükür tek parça olmasını isterseniz Entere basarak devam edersiniz ve bilgisayarınızda sadece tek parça yani C: olur
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Blmlemewm0
İki yada daha fazla parça olmasını isterseniz C tuşuna basınız
Bölüm oluşturma boyutu bölümünde gördüğünüz hdd nizin boyutu dur ikiye bölecek iseniz orada yazan rakamları not alarak siliniz ve orda yazanın yarısını oraya yazınız yada kaça ayıracaksanız okadara bölerek yazınız
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Blmleme1os7
jpgBen ikiye böldüm
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Blmleme2lj8
Enter
Resimdeki gibi birinci bölüm yani C: oluştu
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Blmleme3ri1
C: nin altında görülen bölümlenmemiş alan için tekrar C ye basarak diğer boyutunu girerek entere basarak bölümü oluşturuyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Blmleme4ju1
Şimdi iki bölümümüzde oluştu ve sistemimizi hangi bölüme kurmak istiyorsak genelde C: dir secerek entere basıyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Blmlemebititf8
Burada dosya sistemimizi nasıl olacagını seçiyoruz çünkü bu dosya sistemine göre buraya format atılacak Ntfs işaretlidir orada iken enter ile devam ediyoruz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Biimlendirmeformatlamalw8
Seçtiğiniz bölüm formatlanıyor
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Biimlendirmeformatlama1dg4
Format sonrası Windows kurulmaya başlıyor
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Winkurulumuix0
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulumjk8
Bölge ve dil seçenekleri
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum1gv6
Ad ve şirket isimleri
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum2do0
Ürün anahtarını giriniz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum3ua0
Bilgisayar adı ve yönetici şifresi giriniz bu şifre kullanıcı şifrenizi unuttuğunuzda sistemi açmanıza yada sistem onarmanızda lazım olacaktır
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum4mt3
Tarih ve saat ayarları
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum5ft2
Bilgisayarı kullanacak olan kullanıcıları seçiniz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum6ot8
Bilgisayarı kullanacak olan kullanıcıları seçiniz
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum6ot8
Ve son Ve son Ve son
Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü Kurulum7sr6
Yeni windowsunuz hayırlı olsun bundan sonrası anakartınızın cd sinden gerekli olan programları kurmak.Yada ilave takılan donanımları windowsunuza tanıtmak

Arrow Sleep Sleep bounce

Adım adım Windows xp kurulumu formatlama tamir etme hdd bölü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adım Adım Linux Kurulumu, Ayarları ve Kullanımı
» Adim Adim Bios Guncellemesi
» Windows XP Formatsız Tamir