BiZBiZe CaFe FORUM
Hoş Geldiniz....

Forumda İyi Vakitler Geçirirsiniz Umarım...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

SİTEMİZDEN DAHA İYİ BİR YARDIM DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ
...LÜTFEN ÜYE OLUN....
((( -->> BiZeBiZe _ CaFe <<-- )))
BiZBiZe CaFe FORUM
Hoş Geldiniz....

Forumda İyi Vakitler Geçirirsiniz Umarım...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

SİTEMİZDEN DAHA İYİ BİR YARDIM DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ
...LÜTFEN ÜYE OLUN....
((( -->> BiZeBiZe _ CaFe <<-- )))
BiZBiZe CaFe FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiZBiZe CaFe FORUM

bildiklerimizi paylasalim paylasdikca cogalir. ( BiZBiZe CaFe )

AnasayfaAnasayfa  -RADYO SOHBET--RADYO SOHBET-  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» GENERALS CLAN FORUM
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 6:33 pm tarafından eyup51

» 1gb Flash Belleği 2gb yapma
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 12:25 pm tarafından eyup51

» CV ÖRNEKLERİ
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 4:46 pm tarafından eyup51

» DENEMEEEEEEEEEEE
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 10:20 am tarafından Mehmet PEKCAN

» 3G Çok Yakında
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:46 pm tarafından forumtiryaki

» slm
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:40 pm tarafından forumtiryaki

» GSMDEVİ FORUM SİTESİ
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 8:45 pm tarafından Misafir

» Teknik Servis Araç Kiti [ 650 Mb ], 40 Katılımsız Program - 8 Ekstra Araç - 30 Driver (( FULLLLLLL )) MUTLAKA BAKIN BAKMAYAN PISMAN OLUYOR
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:10 pm tarafından eyup51

» Komik Spor Olayları...
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:57 pm tarafından merwee_thecrow

» Korku Tüneli...
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:55 pm tarafından merwee_thecrow

» Göktelenin Boyu...
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:53 pm tarafından merwee_thecrow

» CENNET VE CEHENNEM...
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:51 pm tarafından merwee_thecrow

» Babaya mektup..
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:49 pm tarafından merwee_thecrow

» En Sinir Bozucu 50 şey..
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:46 pm tarafından merwee_thecrow

» pc nizi Tüm virüsLerden kurtarın bence bu kaçmaz
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 3:02 pm tarafından eyup51

» >- İLGİNÇ & GERÇEL OLAYLAR -<
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:54 pm tarafından eyup51

» >- GARİP BİLGİLER -<
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:51 pm tarafından eyup51

» 5+1 Ses Kalitesi
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:18 am tarafından eyup51

» >- DERE OTU -<
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 10:45 am tarafından eyup51

» çocuklarınızın günlük bilgisayar kullanım süresini ayarlayın
CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 1:35 pm tarafından eyup51

En Çok İndirilenler

Windows Live Messenger 8.5

Windows Live Messenger 8.1 

Windows Live Messenger 2009

Çoklu Msn Açma ( Multi Msn ) 

Winamp 5.541

Adobe Flash Player 10.0.12.36

Mozilla Firefox 3.0.5

Internet Explorer 7 

Windows Media Player 11

Google Earth 4.3

WinRAR 3.80

Nero 9.2.6.0 

LimeWire 4.18.8 

Klip TV 

nod32 antivirüs

Kaspersky Anti-Virus 2009 (8.0.0.357) 

Adobe Flash Player 10.0.12.36

Java Runtime Environment Version 6 Update 11

DAEMON Tools Lite 4.30.3

Sık Kullanılanlara Ekle

eXTReMe Tracker

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

CENNET VE CEHENNEM...

YazarMesaj
merwee_thecrow

merwee_thecrow

Kadın
BURCU : Başak
DOĞUM TARİHİ : 13/09/92
İŞ & HOBİLER : MÜZİK
TUTDUĞUM TAKIM : FENERBAHÇE
RUH HALİ : CENNET VE CEHENNEM... Olgun

Bilgiler
Başarı Puanı:
CENNET VE CEHENNEM... Img_left25/100CENNET VE CEHENNEM... Empty_bar_bleue  (25/100)
Seviye:
CENNET VE CEHENNEM... Img_left6/100CENNET VE CEHENNEM... Empty_bar_bleue  (6/100)

CENNET VE CEHENNEM... Empty
MesajKonu: CENNET VE CEHENNEM...   CENNET VE CEHENNEM... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:51 pm

Adam ve hayattaki tek arkadaşı olan köpeği bir kazada birlikte ölmüşlerdi.. Gökyüzüne çıktıktan sonra bembeyaz bulutların arasında dolaşmaya başladılar. Adam çok susamıştı.. Biraz su bulabilmek ümidiyle yürümeye devam ederken, birden kendilerini muhteşem bir manzaranın karşısında buldular.. Rengarenk çiçeklerle süslü Bir bahçe, altından yapılmış bir bahçe kapısı,ve onları karşılayan beyazlar içinde bir kadın.. Adam köpeğiyle birlikte kadına yaklaştı ve sordu: Affedersiniz.. Burası neresi?''Kadın ona gülümsedi: "Burası Cennet, efendim" Adam bunun üzerine sevinçle "Harika...!!!" dedi."Peki bana biraz su verebilirimsiniz? Gerçekten çok susadım".... Kadın cevap verdi: "Tabi efendim, içeri girin...İçeride dilediğiniz kadar su bulabilirsiniz....." Böylece adam köpeğine döndü, "Hadi oğlum içeri giriyoruz" diyerek kapıya yürüdü... ama kadın onu birden durdurdu: "Üzgünüm efendim, köpeğiniz sizinle gelemez..hayvanları içeri almıyoruz..." Bunun üzerine adam bir an durdu,düşündü ve geri dönüp köpeğiyle birlikte geldikleri yolun tam ters yönünde yürümeye koyuldular.... Bir süre geç tikten sonra kendilerini bu kez tozlu çamurlu bir yolda buldular, ve yolun sonunda karşılarına çiftlik girişini andıran bir kapıyla yırtık pırtık elbiseli bir dede çıktı... Adam sordu: Affedersiniz.... bana biraz su verebilirimsiniz??"
Dede İçeri gel" dedi.. "kapıdan girdikten sonra sağ tarafta bir çeşme var..." Adam sordu: "Peki arkadaşım da benimle gelip oradan içebilir mi?"
Dede " Tabii..."dedi.. "çeşmenin yanında köpeğinin de su içebileceği bir kase bulacaksın..." Bunun üzerine adam kapıdan girdi... biraz yürüdükten sonra sağ tarafta çeşmeyi buldu..Adam çeşmeden köpek de oracıktaki kaseden doya doya içerek susuzluklarını giderdiler....Derken adam geri giderek girişte bekleyen Dedeye sordu: "Su için çok teşekkür ederim... Peki burası neresi..?"
Dede "Burası cennet" dedi. Bunu duyan adam bağırdı
"Ama nasıl olur..? az önce burası gibi kırık dökük olmayan muhteşem bir yere gittik ve orasının da Cennet olduğunu söylediler..." Dede "bu rengarenk çiçeklerle süslü altın kaplı yer mi?" dedi...ama orası Cehennem.."Adam iyice bağırmıştı: "Peki ama orası sizin adınızı kullanarak insanları kandırıyor diye hiç kızmıyor musunuz..??" Dede gülümsedi: "Kızmıyoruz...çünkü onlar kendi çıkarı için en iyi arkadaşlarını yarı yolda bırakanları Cennet'ten uzak tutuyorlar

Dostluk ipini hem güçlendirerek hem de ondan güç alarak yaşamayı becerebiliyorsak... Dostunu terk etmeyen adamın erdemini içimizde hissedebiliyorsak...
Ne mutlu bize !

CENNET VE CEHENNEM...
1 sayfadaki 1 sayfası