BiZBiZe CaFe FORUM
Hoş Geldiniz....

Forumda İyi Vakitler Geçirirsiniz Umarım...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

SİTEMİZDEN DAHA İYİ BİR YARDIM DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ
...LÜTFEN ÜYE OLUN....
((( -->> BiZeBiZe _ CaFe <<-- )))
BiZBiZe CaFe FORUM
Hoş Geldiniz....

Forumda İyi Vakitler Geçirirsiniz Umarım...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN

SİTEMİZDEN DAHA İYİ BİR YARDIM DESTEK ALMAK İSTİYORSANIZ
...LÜTFEN ÜYE OLUN....
((( -->> BiZeBiZe _ CaFe <<-- )))
BiZBiZe CaFe FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiZBiZe CaFe FORUM

bildiklerimizi paylasalim paylasdikca cogalir. ( BiZBiZe CaFe )

AnasayfaAnasayfa  -RADYO SOHBET--RADYO SOHBET-  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» GENERALS CLAN FORUM
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 6:33 pm tarafından eyup51

» 1gb Flash Belleği 2gb yapma
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 12:25 pm tarafından eyup51

» CV ÖRNEKLERİ
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 4:46 pm tarafından eyup51

» DENEMEEEEEEEEEEE
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 10:20 am tarafından Mehmet PEKCAN

» 3G Çok Yakında
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:46 pm tarafından forumtiryaki

» slm
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:40 pm tarafından forumtiryaki

» GSMDEVİ FORUM SİTESİ
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 8:45 pm tarafından Misafir

» Teknik Servis Araç Kiti [ 650 Mb ], 40 Katılımsız Program - 8 Ekstra Araç - 30 Driver (( FULLLLLLL )) MUTLAKA BAKIN BAKMAYAN PISMAN OLUYOR
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 7:10 pm tarafından eyup51

» Komik Spor Olayları...
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:57 pm tarafından merwee_thecrow

» Korku Tüneli...
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:55 pm tarafından merwee_thecrow

» Göktelenin Boyu...
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:53 pm tarafından merwee_thecrow

» CENNET VE CEHENNEM...
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:51 pm tarafından merwee_thecrow

» Babaya mektup..
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:49 pm tarafından merwee_thecrow

» En Sinir Bozucu 50 şey..
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 1:46 pm tarafından merwee_thecrow

» pc nizi Tüm virüsLerden kurtarın bence bu kaçmaz
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 3:02 pm tarafından eyup51

» >- İLGİNÇ & GERÇEL OLAYLAR -<
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:54 pm tarafından eyup51

» >- GARİP BİLGİLER -<
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:51 pm tarafından eyup51

» 5+1 Ses Kalitesi
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:18 am tarafından eyup51

» >- DERE OTU -<
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 10:45 am tarafından eyup51

» çocuklarınızın günlük bilgisayar kullanım süresini ayarlayın
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 1:35 pm tarafından eyup51

En Çok İndirilenler

Windows Live Messenger 8.5

Windows Live Messenger 8.1 

Windows Live Messenger 2009

Çoklu Msn Açma ( Multi Msn ) 

Winamp 5.541

Adobe Flash Player 10.0.12.36

Mozilla Firefox 3.0.5

Internet Explorer 7 

Windows Media Player 11

Google Earth 4.3

WinRAR 3.80

Nero 9.2.6.0 

LimeWire 4.18.8 

Klip TV 

nod32 antivirüs

Kaspersky Anti-Virus 2009 (8.0.0.357) 

Adobe Flash Player 10.0.12.36

Java Runtime Environment Version 6 Update 11

DAEMON Tools Lite 4.30.3

Sık Kullanılanlara Ekle

eXTReMe Tracker

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA

YazarMesaj
eyup51
BiZBiZe_CaFe
BiZBiZe_CaFe
eyup51

Erkek
BURCU : Terazi
DOĞUM TARİHİ : 08/10/90
İŞ & HOBİLER : BİLGİSAYAR, TELEFON, WEB,PC TEKNİK DESTEK,MÜZİK,DJ,ŞİİR YAZARIM, BESTE, vs.....
LAKAP : BiZBiZe_CaFe
TUTDUĞUM TAKIM : >- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Galatasaray7tple2
RUH HALİ : BiZBiZe_CaFe

Bilgiler
Başarı Puanı:
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Img_left100/100>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Img_left100/100>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Empty_bar_bleue  (100/100)

>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Empty
MesajKonu: >- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA   >- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 6:07 am

>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen kendi yapımdır
İLK BURDA PAYLAŞMAK İSDEDİM TAMAMEN BANA AİTTİR.... HİÇ BİR YERDE YOKDUR........

((( ÖZEL LİNK KENDİ UPLOAD'IM KENDİM YAPDIM XP FORMAT CD'SİNİ RESME DİKKATLİ BAKARSANIZ, GÖRÜRSÜNÜZ.... )))
((( VE İLK BURADA PAYLAŞDIM )))

KENDİM YAPDIM KENDİM KONTROL ETTİM....
ARKADAŞLAR HİÇ BİR SORUNLA KARŞILAŞMAZSINIZ....

>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA Sagtusklasorgorunumuim999

MSDN ve Microsoft Orjinal Volum Licence SP3 CD' si ile yapılmıstır. Windows XP uzerine SP3 Entegre EDİLMEMİŞTİR.
03 OCAK 2009’ a kadar olan tum updateleri icinde barindirir.TEST EDİLMİŞTİR.
* CD " katilimsiz " bir CD, yani sifre kullanıcı adı vs..
girilmeden otomatik kurulmaktadır.Sadece Kurulum Bittikten sonraki, Kullanici Olusturdugumuz kismi sizlere biraktim.
* CD icerisine entegre edilmiş WGA yani Orjinal Windows Dogrulama Yamasi eklenmiştir.Kurulum Orjinal Olarak kurulup,
WGA (Orjinal Windows Dogrulama) dan gecmektedir. Sorunsuz Sekilde Update Edilmektedir. (Test Edilmiştir)
* CD icerisine entegre edilmiş Toshiba ve diğer tüm laptop lar icin SATA HDD (HardDisk) driveri bulunmaktadır.
* CD icerisine entegre edilmiş INTEL ve Realtek UAA HD Audio Otomatik Donanim Bulma (Görme) yamalari eklenmiştir.
* CD icerisine entegre edilmiş 2 adet tema bulunmaktadir..(Royale, Wisp)
* CD icerisine entegre edilmiş "Internet Explorer 7.0.5730.13" son sürüm bulunmaktadır.
* CD icerisine entegre edilmiş "Windows Media Player 11" son sürüm ve buna ait 13 adet guncelleme bulunmaktadır.
* Windows XP kurulumu biter bitmez ekrana 1-2 dakikalık bir "dos" penceresi cikacaktir. Bu dos penceresi XP ye 50 den fazla ince ayar yapip, gereksiz bazi seyleri silecektir. Ayrica CD icerisine entegre edilemeyen 8 adet KB update'i otomatik kuracaktir.1 Dakika suren bir islemdir.
CD de yapılan degişiklikler
* Klasor Renkleri Klasik Sarımsı Renkten, Resimde goruldugu gibi Tema ya uygun Mavi renk olarak değiştirlmiştir. (Bkz.Resimler)
* Windows Tur Kaldırılmıstır.
* Windows Gorev Cubugu uyarı balonları kapatılmıstır.
* Her klasorde Durum Cubugu aktif edilmiştir.
* Her Klasor ve surucuye Komut İstemi eklenmistir.
* Baslat Menusu Klasiktir.
* Guvenlik Merkezi, Hata Raporu, Masa Ustu Temizlik Sihirbazı Kapatılmıstır.
* Sistem Geri Yukleme Kapatılmıstır. (Dileyen Kurulumdan Sonra Açabilir.)
* Ornek Muzikler Kaldirilmiştir.
* Yeni Luna Teması Olan Royale.theme ve Wisp.theme eklenmiştir.
* Toplamda 2 Tema Eklenmiştir.
* Bilgisayarım Sag Tus Menusune, Denetim Masası, Aygit Yoneticisi, Program Ekle/Kaldır ve Kayıt Defteri Duzenleyici (Regedit) Eklenmistir.
* Alexa casus yazılımı kaldırılmıstır.
* Ekran koruyucu varsayılan olarak kapalı gelmektedir.
* Windows Media Player 11 Entegre edilmiştir.
* Internet Explorer 7.0.5730.13 Son surum entegre edilmistir.
* Windows Orjinallik (WGA) yamasi eklenmiştir.
* Windows Gecici Klasörü olan "Temp" dizini "C:\Windows\Temp" yolu olarak degiştirilmiştir.
* Ve Bazı Ozel, Performans Arttirici ve Hizlandirici ozellikler CD icinden yapılmıs, bazıları ise kurulum bittikten sonra, .bat ve .reg dosyası ile otomatik yapılacaktir.
Kisacasi kaldirdigim ve ekledigim seyler kimsenin kullanmadigi ve CD nin orjinalligini bozacak icerikte degildir.
E.YK ®️ 03 OCAK 2009
Toplamda 6 Part icinden cikacak olan dosya ".iso" dosyasıdır. Bazı arkadaslar da ".iso" uzantisi "winrar" programi ile tanimli oldugundan, Indirdikleri .iso doyasını da winrar dosyası olarak gordukleri icin, onu da acıp boot ozelligini bozmaktadir. 6 Part icinden cikan tek dosyayı sadece nero ile acip yazdırmaniz yeterlidir. Bilgisayarınızda Nero ve Winrar kuruluysa ve .iso dosyası Winrar ile tanımlıysa eger, yada bunu anlamak için asagidaki resimdeki yonergeleri kırmızı daire icine alınmış sekliyle takip ederek uygulayınız.Lutfen partlari indirmeden once 15 saniyenizi ayırıp bunu yapınız. Her defasinda CD ye yazdım ama gormuyor cd bozuk demeyin.
Başlat/programlar/winrar klasorundan winrarı acıyoruz. Karsımızda asagidaki pencere cıkacaktir.Resimdeki kırmızı işaretli yerlere basınız.

Sonrasında karsımıza aşagıdaki gibi bir pencere çıkacaktir. Ustteki sekmelerden kırmızı daire icine alınmıs 1 numaralı yere basınca , kırmızı işaretlenmiş 2 numaralı kısımda ISO dosyasının yanındaki kutucu kaldırın. Boş Kalsın. Ve 3 numaradaki gibi tamam yazısına basın. Bilgisayarınızda Nero var ise otomatik olarak nero kalıp dosyası olarak gorecektir. Ve Tek tiklama ile yazdırabileceksiniz.

DOWNLOAD (585 MB) TEST EDILMISTIR. Kaliteli CD ve 8x-16x civarinda yavas hızlarda yazdırın
Toplam da 585 MB .iso dosyasıdır. İcerisinde SP3, Media Player 11, Internet Explorer 7.05730.13, Laptoplar icin Sata/iahci/raid driveri, Bulunmaktadir.
http://rapidshare.com/files/180141299/WINXP_SP3_OCAK_2009_Royale.part3.rar
http://rapidshare.com/files/180386236/WINXP_SP3_OCAK_2009_Royale.part4.rar
http://rapidshare.com/files/180166463/WINXP_SP3_OCAK_2009_Royale.part5.rar
http://rapidshare.com/files/180173339/WINXP_SP3_OCAK_2009_Royale.part6.rar
http://rapidshare.com/files/180179746/WINXP_SP3_OCAK_2009_Royale.part7.rar

>>-- BİR TEŞEKKÜR YETERLİ--<<

>- SİZLERE ÖZEL E.YK SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR... İLK BURDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >- EYK OFFİCE 2003 SP 3 -< ( YENİ KENDİM YAPDIM) alıntı veya başka yerden alıntı değildir tamamen BANA AİTTİR.... İLK BURDA
» Peki canlı yayın ( özel upload )
» ProgDVB 4.61 YENİ